Magunkról
Gravirage
(ejtsd:gravirázs) a 'grafo' és 'virage' szavakból képzett mozaikszó. A grafo jelentése: írás. A virage egy nyomdatechnikai módszer, mely során a fekete-fehér képet utólagosan töltik fel színekkel.
Igen sokáig ezzel az eljárással készültek a színes filmek, ahol is a filmfestő műhelyek mesterei képkockáról-képkockára haladva színezték ki a kópiákat, ezzel szemünk elé tárva egy olyan világot, mely azelőtt láthatatlan és elérhetetlen volt.
Számunkra is több a kézírás annál, mintsem egy fehér papírlap, rajta fekete betűkkel. Képesek vagyunk a sorok mögé látni, lehántani a lényegtelent a lényegesről, és felszínre hozni mindazon tartalmakat, melyek újszerű és sokszínű megoldást jelentenek a hozzánk fordulók számára problémáik megoldásában. Ez a Gravirage.
Kánn Krisztina
1973-ban születtem Enyingen.
Végzettségemet tekintve elsőként a Gödöllői Agrártudományi Egyetemen végeztem, mint Munkavállalási Tanácsadó. Ezt követően T-csoport vezetői oklevelet, majd a Nemzetvédelmi Egyetemen Írásanalitikai Szaktanácsadó diplomát szereztem - utóbbit személyes példaképeim, és egyben a szakma legnagyobbjaival és - tól tanulva - ami jelenleg Magyarországon a legmagasabb államilag elismert és megszerezhető fokozat az írásvizsgálat területén, s mellyel jelenleg Európában 22 fő rendelkezik.
Kutatási témám a kompetenciák vizsgálatán alapuló rezonometriai írásvizsgálat volt, a tehetséggondozásra (talent management) és a vezető kiválasztásra koncentrálva, multinacionális környezetben.
14 éve dolgozom HR területen, ezen belül 6 éve oktatásra, szervezetfejlesztésre szakosodva. Munkám során számtalan humándiagnosztikai eszközzel találkoztam, tapasztalva azok hatékonyságát és hiányosságait is.
Éppen ezen tapasztalatok hatására kezdtem el kutatni egy olyan új eszköz után, mely a hagyományos személyiségvizsgáló, illetve kompetencia alapú módszerek hatékonyságával, ugyanakkor kevésbé időigényes formában, költség—és erőforrás kímélő, és nem becsapható (!) módon ad választ a kérdéseimre.
Számomra az Írásanalitika lett A VÁLASZ.
A szakmán túl:
Boldog családban élek férjemmel és kislányunkkal, két kutyus közvetlen, és egy cica közvetett társaságában.
Domján Mónika
1974-ben születtem Budapesten.
Pszichológus vagyok, az ELTÉ-n végeztem 1997-ben, majd munka- és szervezet szakpszichológussá „avanzsáltam” 1999-ben.
E minőségemben 8 évet töltöttem egy magyar gyógyszeripari nagyvállalat emberi erőforrás-területén. Érdeklődésem közben egyre inkább a készség- és személyiségfejlesztés felé fordult.
2005 óta dolgozom trénerként, szervezetfejlesztőként és személyes tanácsadóként, és ezzel párhuzamosan elkezdtem felfedezni a lélektan határterületeit.
Az írásanalitika feltáró módszeréhez kapcsolódóan végzek személyes életvezetési tanácsadást.
Speciális tanácsadói területeim a párkapcsolati problémák és a hivatásbeli elakadások, dilemmák. Elsősorban azokban a kiélezett krízishelyzetekben tudok hathatós, fókuszált támogatást adni, amikor az illető már nem térhet ki a változás elől, ugyanakkor nem tudja, merre induljon, vagy fél az első lépés megtételétől.